1. Главная
  2. Города
  3. Тернополь
  4. Клиника профессора С. Хмиля

Время работы

понедельник: 8:00–20:00
вторник: 8:00–20:00
среда: 8:00–20:00
четверг: 8:00–20:00
пятница: 8:00–20:00
суббота: 9:00–17:00
воскресенье: Закрыто

Рейтинг

4

Телефон

Адрес

г. Тернополь, ул. Метрополита Шептицкого, 1-б

Немного о Клиника профессора С. Хмиля

Клиника профессора С. Хмиля. Присутствуют специалисты по профилям - косметология, акушерство, гинекология, дерматология, диагностика, эндокринология и лабораторная диагностика. Записаться на прием можно по телефону 0352431207. Адрес электронной почты klinika_khmil@ukr.net. Адрес медицинского учереждения в интернете - http://www.khmilclinic.com.ua/. Посетители поставили оценку клинике 4 из пяти баллов. Мед. учереждение располагается по адресу г. Тернополь, ул. Метрополита Шептицкого, 1-б. клиника принимает пациентов по графику - понедельник-пятница - 8:00–20:00, суббота - 9:00–17:00, воскресенье - Закрыто. Ориентиры - Консультативно-лікувальний центр ТДМУ, Медичний центр Інтернаціональ Україна, Медичний центр Дентальна косметика, Медичний центр Медікус, Оздоровчо водолікувальний центр Ундіна.

Как добраться

Адрес

  • г. Тернополь, ул. Метрополита Шептицкого, 1-б

Фотографии

Оставить отзыв

Ваш отзыв будет виден всем в интернете
Поставте оценку и напишите несколько слов об этом месте. Другие пользователи будут вам благодарны.

Отзывы

Олесандр Килюшик
24.04.2018
Ставлення до пацієнтів хороше. В нас було 12ємбріонів і всього 3 підсадки по два ємбріони. Про долю інших невідомо. Сказали ,що у вас остання спроба і все. Ємбріолог коли телефонував на продовження заморозки ембріонів не знав скільки їх у нас. Були проблеми з евуляцією, ніхто не хотів розбиратися в чому справа. Три спроби без результату. Клініка хороша, але замала ,лікарі не мають часу приділити достатньо уваги більш складним випадкам бо пацієнтів дуже багато. Розширюйте штат і вчіть спеціплістів , а поки нажаль до вас не поїдемо більше. Було б доречно вести статистику результативних і негативних запліднень, що б люди бачили реальну картину.
3
Ирина Шевцова
22.05.2017
Ми самі з міста Рівне, довго лікувалися у нашому діагностичному центрі, поки випадково одна жіночка не порадила клініку Хміля, після першого прийому повірила, що можу нарешті завагітніти- за 9 років лікування не зустрічала такого професійного лікаря як професор Хміль! Прийшлося 2,5 місяці регулярно поїздити в клініку, як результат- наш найкращий у світі синочок Марко! дякую професору і всім дівчатам з клініки, які стали як рідні!
5
Оксана Одуванчик
17.05.2017
Дякуємо за щастя! Після років поневірянь, лікування в інших клініках нам нарешті вдалося народити на світ нашу донечку! Ми чекали цього понад 8 років!
5
українка Я я
22.11.2016
Клиника отличная! Советую всем, кому нужна помощь
5
Vlad Gulyk
17.08.2016
Приватна клініка а медсестри своїх клієнтів пропихають без черги. І це 2 години після чекання по назначеному часу. Найдіть "свою" медсестру щоб не чекати цілими днями. Рекомендую Юлію (блондинку).
1

Сайт

http://www.khmilclinic.com.ua/

Клиника профессора С. Хмиля как проехать


Часы приема Клиника профессора С. Хмиля


Клиника профессора С. Хмиля на карте


Записаться на прием в Клиника профессора С. Хмиля

Вся информация на сайте является упрощённой и дополненной версией официальных данных Министерства Охраны Здоровья (МОЗ).
Информация на сайте предоставлена исключительно с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению.
Перед использованием информации с этого сайта обязательно необходима консультация у врача.

По любым вопросам обращаться по адресу notadocinfo@gmail.com