1. Главная
  2. Города
  3. Ровно
  4. Рівненська міська поліклініка № 3

Время работы

понедельник: 8:00–20:00
вторник: 8:00–20:00
среда: 8:00–20:00
четверг: 8:00–20:00
пятница: 8:00–20:00
суббота: 9:00–14:00
воскресенье: Закрыто

Рейтинг

2.6

Телефон

Адрес

м. Рівне, вул. Макарова, 3

Немного о Рівненська міська поліклініка № 3

Рівненська міська поліклініка № 3. График работы поликлиники - понедельник-пятница - 8:00–20:00, суббота - 9:00–14:00, воскресенье - Закрыто. В медучереждении есть факс - +38 (03622) 5-80-30 . Телефон для справок 0362258003. Поблизости есть Стоматологія АММА ДЕНТ, Стоматологія ДЕНТАЛ-ЛЮКС. В основном поликлиника занимается такими направлениями - терапия, физиотерапия, венерология, гинекология, дерматология, диагностика, кардиология, оториноларингология, офтальмология, урология, травматология, гастроэнтерология, лабораторная диагностика, хирургия и стоматология. Найти поликлинику можно по адресу - м. Рівне, вул. Макарова, 3. 2.6 это средняя оценка поликлиники, выставленная посетителями.

Как добраться

Адрес

  • м. Рівне, вул. Макарова, 3

Фотографии

Оставить отзыв

Ваш отзыв будет виден всем в интернете
Поставте оценку и напишите несколько слов об этом месте. Другие пользователи будут вам благодарны.

Отзывы

Ніна Яцун
26.04.2018
Гарний сімейний лікар Костюкович Оксана Миколаївна. Завжди багато бажаючих саме до неї на прийом. Проте другий день вже сиджу в черзі (25-26 квітня 2018), яка рухається повільно. Як з'ясувалося, медсестра у лікаря пішла у відпустку, а адміністрація не організувала заміну і лікар змушена виконувати ще й роботу медсестри.
3
Vova Vova
22.03.2018
Не рекомендую УЗД люди не грамотні, ще і хамлять! Препарати виписують так би мовити "потрібні"....... Кардиолог ще та штучка, грубість і самозакоханість. Велике ДЯКУЮ хірургії, дуже компетентні, приємні професіонали!!!!!!!!!!
3
tolyan Kulinich
12.02.2018
Дали в воєнкоматі направлення, на аналіз крові, я прийшов і сказав, що я з воєнкомата, а вона сказала, що прийме мене коли вона захоче.... І так і не пройшов за ранок!
1
Екатерина Ивановна
06.02.2018
Жах, аналізи крові на різних поверхах, в трьох різних чергах; працівники не повідомляють толком про те, що потрібно купити для здачі аналізів - навіть випитавши та маючи все, що, здавалося, потрібно, не факт, що це все, що потрібно. Додатково треба бігати в лабораторію на 7 поверх за реагентами + мати з собою свої сірники або запальничку, щоб зробити реакцію крові з реагентом!!! Чому про такі речі не повідомляють терапевти? Чому дівчата з забору крові (4 поверх) забирають квитанції про благодійний (1 поверх) внесок собі, а потім на 7 поверсі в лабораторії його треба пред"являти і ти бігаєш, як дурний, по всій поліклініці??? І це ще після того, як в тебе забрали кров і ти як обморок і голодний?
1
Алекс Сейшел
18.12.2017
Даний медичний заклад я не можу рекомендувати людям... Нажаль... Тому така низька оцінка. Лікарі тут не зацікавлені, щоб ви були Здоровими. Виписують хворих з негативними результатами, тому-що такий приказ начальства. Працюють тут ''Відбувайли', аби зранку до вечора й так від зарплати до зарплати. Обдирають людей, як ''Липку'' за різноманітні аналізи. Краще ідіть оплачувати в 108 кабінет, там благодійні внески по 30-50 грн. Страшні черги, особливо в понеділок, як на базарі... Платимо ці кляті благодійні внески, а жоден ліфт не працює, чорна біда колясочникам та інвалідам з вадами опорно-рухового апарату. Не рекомендую нікому лікуватися в ''Кардіолога'', це ще та ''Штучка'' Категорично проти Лорів, хтось по знайомству видно поставив їх, чи може чиїсь родичі, один самозакоханий індюк, другий не може відрізнити гнійної ангіни, від форенгіту. Боже милуй нас від таких лікарів! Світла пам'ять ЛОРУ З ВЕЛИКОЇ БУКВИ ЧОРНОМУ... ЦЕ БУВ ВРАЧ!!! Ще завідуюча терапією '' Патлан '' ''Совкової'' закалки жінка, виписує хворих, а через день та людина вже знову туди приходить, бо не долікувалася до кінця. Дуже хочеться від всіх хворих ПОДЯКУВАТИ лікарям з Золотими руками, це: Два хірурги ІГОР МУШІЙ та ПЕТРИЦЯ! Не одну людину поставили на ноги, спасли Життя! Також молодий травматолог ТОДОРІКО, й особлива подяка терапевтам МАСЛО та БАРАБОЛЯ (сімейна медицина!!!) Завідуючій офтальмології, ця лікар знає свою справу! Ще працюють хороші врачі в променевій діагностиці, дуже стараються, а що з тими рентгенами вибігають за день, не позаздрю їм! Ось саме дякуючи таким професіоналам й існує ця поліклініка!
2

Факс

+38 (03622) 5-80-30

Рівненська міська поліклініка № 3 как проехать


Часы приема Рівненська міська поліклініка № 3


Рівненська міська поліклініка № 3 на карте


Записаться на прием в Рівненська міська поліклініка № 3

Вся информация на сайте является упрощённой и дополненной версией официальных данных Министерства Охраны Здоровья (МОЗ).
Информация на сайте предоставлена исключительно с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению.
Перед использованием информации с этого сайта обязательно необходима консультация у врача.

По любым вопросам обращаться по адресу notadocinfo@gmail.com