1. Главная
  2. Города
  3. Тернополь
  4. Тернопільська міська поліклініка № 2

Время работы

понедельник: 24 часа в сутки
вторник: 24 часа в сутки
среда: 24 часа в сутки
четверг: 24 часа в сутки
пятница: 24 часа в сутки
суббота: 24 часа в сутки
воскресенье: 24 часа в сутки

Рейтинг

3.9

Телефон

Адрес

м. Тернопіль, вул. Купчинського Романа, 14

Немного о Тернопільська міська поліклініка № 2

Тернопільська міська поліклініка № 2. Поблизости есть Коммунальная больница скорой помощи, Медичний центр Паракліт, Стоматологічний кабінет Назаревича П.П, Городоская клиническая больница №2, Тернопільська обласна дитяча лікарня. Медучереждение находится по адресу м. Тернопіль, вул. Купчинського Романа, 14. Дополнительная информация на сайте поликлиники: http://www.tkml2.te.ua/. Часы приема поликлиники 24 часа в сутки. Специализации поликлиники - неврология, терапия, физиотерапия, венерология, дерматология, диагностика, оториноларингология, офтальмология, урология, гастроэнтерология, лабораторная диагностика и хирургия. Консультация по телефону 0352263310. Посетители поставили оценку поликлинике 3.9 из пяти баллов.

Как добраться

Адрес

  • м. Тернопіль, вул. Купчинського Романа, 14

Фотографии

Оставить отзыв

Ваш отзыв будет виден всем в интернете
Поставте оценку и напишите несколько слов об этом месте. Другие пользователи будут вам благодарны.

Отзывы

Millia Archie
28.02.2018
Потрапила у відділ гінекології. Вразило наскільки професійні та відповідальні лікарі тут, хоча і молоді. Справді турбуються за твій стан та роблять усе можливе для швидкого одужання. Чудові медсестри, палати не віп, але зі справними розетками та інтернетом. Толкові лікарі, рідкість у такий час.
5
Nataliya Chornopyska
20.02.2018
Так склалося, що моя мама попала в хірургічний відділ на операцію. Лікуючий лікар: Самарчук Володимир Йосипович. Ця людина з великим і чуйним серцем, він дійсно хірург від Бога і професіонал, який працює багато років хірургом, робить складні операції, врятував від смерті сотні людей. Наша сім’я хоче подякувати йому від щирого серця, побажати йому здоров`я І довгих років життя. А також велика подяка молодому лікарю хірургу Михайлу Олександровичу. З повагою сім’я Чорнописькоі Надії.
5
Наталя Вознюк
14.02.2018
Хочу сказати велике спасибі лікарю хирургу Самарчук Володимиру Йосиповичу.Життя склалося так , що він для моєї родини зробив 4 операціі Дві операціі на апендицит доньці і сину , операцію мамі (вени на ногах) і надзвичайно складну операцію родичці на кишківник. Його професійність вражає. Всі операції пройшли успішно. Це чуйна добра людина з великим серцем.Лікар - це не професія Самарчука - це його покликання ( дар Божий).Зичу Йому здоров"я, щоб ще довго міг оперувати, бо таких людей потребує наша медицина.
5
Petro Karyy
25.07.2017
Зрозуміло що місце не веселе. Лікарня. Персонал хороший. Вражає денний стаціонар гастроентерологія. Там за кошти невідомого добродія зроблено сучасний ремонт і обладнано палати усім необхідним. Персонал також відповідальний і ввічливий. Але лікарня не ресторан і рекомендувати її вам не хочеться.
5
Галя Кіт
10.12.2016
До певного періоду часу я не важала ,що ця лікарня може дійно бути нормальною...Але після того як я туди поступила у відділення хірургії переконалася в іншому...Що там є дійсно люди ,які добре і з повагою ставляться до своєї професії(в тому числі і молоді лікарі) і розуміють що відповідають за життя пацієнта, а не за його кошильок...я рада ,що я поступила імено в цю лікарню і мені надали кваліфіковану допомогу і зробили успішну операцію...Дякую вам!!
4

Сайт

http://www.tkml2.te.ua/

Тернопільська міська поліклініка № 2 как проехать


Часы приема Тернопільська міська поліклініка № 2


Тернопільська міська поліклініка № 2 на карте


Записаться на прием в Тернопільська міська поліклініка № 2

Вся информация на сайте является упрощённой и дополненной версией официальных данных Министерства Охраны Здоровья (МОЗ).
Информация на сайте предоставлена исключительно с ознакомительной целью и не должна быть использована как руководство к самолечению.
Перед использованием информации с этого сайта обязательно необходима консультация у врача.

По любым вопросам обращаться по адресу notadocinfo@gmail.com